0080 Zsinór karkötő EZÜST KERESZT Ag 925; ≤0,3 g.
Kód: 0080-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
ZSINÓROS KARKÖTŐ KERESZT
-
A fekete zsinór 12 cm és 24 cm között állítható.
-
A karkötő bármilyen csuklóra alkalmas.
-
A kereszt 925/1000-es ezüstből készült, fémjelzéssel ellátva.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754450584 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ezüstözött |
| Célcsoport: | Női, Férfi |
| Kategória: | Karkötők |
| Motívum: | Kereszt |
| Stílus: | Szimbolikus |
| Karkötő típusa: | Provázkový |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤0,3 g |
| Állítható hosszúságú: | 12 - 24 cm |
| Medál mérete: | 14 x 8 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
