0777 Stříbrné náušnice PERLY Ag 925; ≤1,2 g.
Kód: 0777-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE PERLY
-
Náušnice jsou vyrobené ze stříbra 925/1000 a jsou označené puncem ryzosti.
-
Bílá syntetická perla o průměru 8 mm.
-
Průměr kroužku je 12 mm, tl. 1,2 mm.
-
Malé a velmi lehké náušnice.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karika fülbevalók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754453325 |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| Berakás: | Szintetikus gyöngy |
| Célcsoport: | Női, Gyermek |
| Kategória: | Fülbevalók |
| Fülbevaló típusa: | Karika |
| Kapocs típus: | Karika |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,2 g |
| Felületkezelés: | e-bevonatolás |
| Perla: | plast |
| Méretek: | 8 mm x 8 mm |
| Karika méretei: | 1,2 mm x 12 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
