0967 Dětský stříbrný řetízek ANDĚLÍČEK s kubickým zirkonem Ag 925; ≤1,2 g.
Kód: 0967-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Termék részletes leírása
DĚTSKÝ STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK ANDĚLÍČEK
-
Andělíček s čirým zirkonem.
-
Délka řetízku je nastavitelná od 36 cm do 39 cm.
-
Andělský řetízek je vyrobený ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek ezüst láncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754452182 |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ezüstözött + e-coating |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Gyermek |
| Kategória: | Nyakláncok |
| Motívum: | Szív, Angyal |
| Lánc hossza: | 39 cm |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,2 g |
| Lánc szélessége: | 1 mm |
| Medál méretei: | 11 mm x 10 mm |
| Motívum: | Andělský |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
