1671 Stříbrný řetízek ROLO 45cm Ag 925; ≤1,8 g.
Kód: 1671-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK ROLO
-
Univerzální pevný řetízek, vhodný k přívěskům.
-
Bez pokovení.
-
Délka 45 cm.
-
Vyrobený je ze stříbra ryzosti 925/1000.
-
Označený puncem ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Medál nélküli női ezüst láncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754459510 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Gyermek, Férfi |
| Kategória: | Láncok |
| Lánc hossza: | 45 cm |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,8 g |
| Szélesség: | 1,3 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| currentVariant:delka: | 45 |
| relatedProductsAsVariants:delka: | 42,50,55,60 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
