2210 Provázkový náramek SILVER MOUNTAIN Ag 925; ≤0,7 g.
Kód: 2210-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
PROVÁZKOVÝ NÁRAMEK SILVER MOUNTAIN
-
Máte rádi výšlapy, milujete přírodu a hory obzvlášť? Pak je tento náramek přímo pro Vás!
-
Jelikož má nastavitelnou velikost, tak jej můžete i komukoli darovat a nešlápnete vedle.
- Nylonový tenký černý provázek lze nastavit dle potřeby až do 22 cm.
-
Přívěsek je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000.
-
Na druhé straně přívěsku je punc ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754459798 |
| Anyag: | 925-ös ezüst, Nejlon |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Gyermek, Férfi |
| Kategória: | Karkötők |
| Stílus: | Minimalista |
| Karkötő típusa: | Provázkový |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤0,70 g |
| Felületkezelés: | oxidováno + e-pokrytí |
| Állítható hosszúságú: | až 22 cm |
| Medál mérete: | 11 mm x 11 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
