3397 Ezüst karkötő KERESZT VÉGTELENSÉG Ag 925; ≤1,6 g.
Kód: 3397-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
EZÜST KARKÖTŐ KERESZT VÉGTELENSÉG
- A karkötő 925/1000 ezüstből készült, és fémjelzéssel van ellátva.
- Nagyon szép finom ékszer!
- Állítható méret 16-19 cm.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754459484 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Karkötők |
| Motívum: | Végtelen, Kereszt |
| Stílus: | Elegáns |
| Karkötő típusa: | Řetízkový |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,6 g. |
| Állítható hosszúságú: | 16 - 19 cm |
| Szélesség: | 1 mm |
| Medál mérete: | 12 mm x 16 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| currentVariant:barva: | E4E9ED |
| relatedProductsAsVariants:barva: | C5AF72 |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
