3435 LAPAČ SNŮ stříbrný náhrdelník Ag 925; ≤3 g.
Kód: 3435-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ NÁHRDELNÍK LAPAČ SNŮ
-
925 stříbro + čiré zirkony.
-
Originální design, kvalitní materiál.
-
Nastavitelná délka 38 až 44 cm.
-
Náhrdelník je vyroben ze stříbra 925/1000 a je označen puncem ryzosti.
- Ve středu je strom života.
- Možnost zakoupení PRODLUŽOVACÍHO ŘETÍZKU.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754458506 |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Nyakláncok |
| Motívum: | Életfa |
| Lánc hossza: | 44 cm |
| Kő színe: | Átlátszó |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Lánc tömege: | 3 g |
| Kör átmérője: | 1,2 cm |
| Medál hossza szemecske nélkül: | 2,9 cm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
