3437 Stříbrné řetízkové náušnice PEŘÍČKO Ag 925; ≤1 g.
Kód: 3437-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÉ ŘETÍZKOVÉ NÁUŠNICE PEŘÍČKO
-
Povrchová úprava: platina.
-
Celková délka 12 cm.
-
Vyrobené ze stříbra ryzosti 925/1000.
-
Náušnice jsou označené puncem 925.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst fülbevalók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754451512 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Platina |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Fülbevalók |
| Motívum: | Tollak |
| Fülbevaló típusa: | Lógós, Láncos |
| Kapocs típus: | Átfűzős lánc |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1 g |
| Teljes hossz: | 12 cm |
| Peříčko: | 1,5 cm x 0,3 cm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
