3648 Stříbrný přívěsek ZLATÝ KŘÍŽEK - JEŽÍŠ Ag 925; ≤0,9 g.
Kód: 3648-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ZLACENÝ KŘÍŽEK - JEŽÍŠ
-
Křížek je povrchově pozlacený, základ je vyrobený ze stříbra 925/1000.
-
Křížek znamená lásku, víru, naději a život věčný.
-
Křížek má velkou schopnost přeměňovat zápornou energii na pozitivní a přivolávat dobré skutky.
-
Je symbolem vyváženosti a posiluje odvahu. Přivolává lásku, dobro a naději.
- Punc ryzosti 925.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst medálok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754452334 |
| Szín: | Arany |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Aranyozott |
| Célcsoport: | Női, Férfi |
| Kategória: | Medálok |
| Motívum: | Kereszt |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤0,9 g |
| Szemecske átmérője: | 2,5 mm |
| Méretek szemecskével együtt: | 28mm x 12mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| relatedProductsAsVariants:barva: | E4E9ED |
| currentVariant:barva: | C5AF72 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
