4408 ZATOČENÝ stříbrný midi prsten Ag 925; ≤0,3 g.
Kód: 4408-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ ZATOČENÝ MIDI PRSTEN
-
Midi prsteny můžete nosit samostatně na druhém článku prstu anebo je lze kombinovat s ostatními prstýnky na ruce.
- Díky velikosti 3,5 (EU: 45) je vhodný také jako dětský prstýnek.
-
Prstýnek je vyrobený ze stříbra 925/1000 a označený puncem ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst midi gyűrűk |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754452205 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ezüstözött |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Gyermek |
| Kategória: | Midi gyűrűk |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤0,3 g |
| Belső átmérő: | 1,35 cm |
| Szélesség: | 1,3 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
