4461 Stříbrný náramek ZAMILOVANÁ KOČKA Ag 925; ≤1 g.
Kód: 4461-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK ZAMILOVANÁ KOČKA
-
Neotřelý design, kvalitní materiál.
-
Nastavitelná délka v rozmezí 16 cm - 18 cm - 20 cm.
- Povrchová úprava: platina.
-
Náramek je vyrobený ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754457513 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Platina |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Gyermek |
| Kategória: | Karkötők |
| Motívum: | Szív, Állatos |
| Stílus: | Aranyos |
| Karkötő típusa: | Řetízkový |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1 g |
| Állítható hosszúságú: | 16-18-20 cm |
| Macska méretei: | 1 cm x 1,1 cm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| relatedProductsAsVariants:barva: | C5AF72, FAD4EA |
| currentVariant:barva: | E4E9ED |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
