4868 Ezüst ékszerszett ZAFÍR Ag 925; ≤8,8 g.
Kód: 4868/6 4868/7 4868/8 4868/9 Változat kiválasztása-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
EZÜST SZETT ZAFÍR ÉKSZER
-
Luxus ékszer szett fülbevalóból, gyűrűből és medálból áll. Lánc nélkül.
-
Sötétkék cirkónia található minden ékszer közepén, és átlátszó cirkóniák vannak a kerületén.
-
Ródiumozott - a nagyobb ellenállás, a magasabb fény és a hosszabb élettartam érdekében.
- Az ékszerek 925/1000 ezüstből készültek, fémjelzéssel ellátva.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst ékszer szettek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754457961 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Ékszer szettek |
| Fülbevaló típusa: | Bedugós |
| Kapocs típus: | Bedugós |
| Kő színe: | Kék |
| Kövek száma: | Több kő |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Fülbevalók tömege: | 2,8 g. |
| Gyűrű tömege: | 3,3 g. |
| Medál tömege: | 1,8 g. |
| Fülbevaló méretei: | 1,1 cm x 0,9 cm |
| Medál méretei szemecske nélkül: | 1,1 cm x 1,3 cm |
| Gyűrűdísz átmérője: | 1,1 cm x 0,9 cm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
