5086 Stříbrná dvojitá záušnice Ag 925; ≤1,1 g.
Kód: 5086-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÁ ZÁUŠNICE 1 ks
-
Stříbrná dvojitá náušnice na jedno ucho.
-
Záušnice je vyrobená ze stříbra ryzosti 925/1000.
-
Vnitřní průměr: 8,8 mm.
-
Šířka: 8,2 mm.
-
Pokovená platinou.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst fülmandzsetta |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754451682 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Platina |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Fülbevalók |
| Fülbevaló típusa: | Félpár |
| Kapocs típus: | Felcsúsztatható |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,1 g |
| Szélesség: | 8,2 mm |
| Átmérő: | 1,25 cm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
