5174 Ezüst gyöngy fülbevaló babáknak Ag 925; ≤1,6 g.
Kód: 5174-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Termék részletes leírása
EZÜST GYÖNGY KISBABA FÜLBEVALÓ
-
3 hónapos kortól körülbelül 6 éves korig ajánlott csecsemőknek.
-
A fülbevalók 925/1000 tisztaságú ezüstből készültek és fémjelzéssel vannak ellátva.
- 4 mm átmérőjű édesvízi gyöngy és tiszta cirkónia.
- A brizura (angolkapocs) rögzítés az egyik legbiztonságosabb mód, és alkalmas az első fülbevalókhoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek ezüst fülbevalók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754451861 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ), Édesvízi gyöngy |
| Célcsoport: | Gyermek |
| Kategória: | Fülbevalók |
| Fülbevaló típusa: | Lógós |
| Kapocs típus: | Brizura |
| Stílus: | Aranyos |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,6 g |
| Hossz: | 1,6 cm |
| Gyöngy átmérője: | 4 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
