5800 Stříbrný řetízek TINA 70 cm Ag 925; ≤3 g.
Kód: 5800-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK TINA
-
Dlouhý řetízek TINA se hodí pro všechny přívěsky z naší nabídky.
- Délka 70 cm.
-
Řetízek je vyrobený ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Medál nélküli női ezüst láncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754455841 |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Férfi |
| Kategória: | Láncok |
| Lánc hossza: | 70 cm |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤3 g |
| Szélesség: | 1,3 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| relatedProductsAsVariants:delka: | 40, 45, 50, 55, 60 |
| currentVariant:delka: | 70 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
