6024 Kožená pletená šňůrka 40cm, tl.3 mm Ag 925; ≤3,5 g.
Kód: 6024-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
KOŽENÁ ŠŇŮRKA 40 cm, tl. 3 mm
-
Pletená černá kožená šňůrka se stříbrnou karabinkou a označením OLIVIE.
-
Pravá kůže - měkká, příjemná na omak.
-
Celková délka je 40 cm.
-
Šířka kůže je 3 mm.
-
Případný přívěsek by měl mít očko o průměru 3,5 mm a více.
-
Stříbrné komponenty jsou vyrobené ze stříbra 925/1000 a jsou označené puncem ryzosti, odpovědnostní značkou MOL i státní puncovní značkou.
-
Od návrhu až po finální produkt vyrobili šperkaři OLIVIE.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst láncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754453110 |
| Anyag: | 925-ös ezüst, Bőr |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Férfi |
| Kategória: | Láncok |
| Lánc hossza: | 40 cm |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Teljes tömeg: | ≤3,5 g |
| Szélesség: | 3 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| currentVariant:delka: | 40 |
| relatedProductsAsVariants:delka: | 45,55,65 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
