7157 Ezüst nyaklánc SZÍV Ag 925; ≤3 g.
Kód: 7157-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
EZÜST SZÍVES NYAKLÁNC
-
Gyönyörű SZÍV nyaklánc világos rózsaszín és átlátszó cirkóniákkal.
-
A nyaklánc ródiummal van bevonva - a külső hatásokkal szembeni nagyobb ellenállás érdekében.
-
A lánc hossza 40 cm-től 45 cm-ig állítható.
-
A nyaklánc 925/1000 ezüstből készült, és fémjelzéssel van ellátva.
- Lehetőség van MEGHOSSZABBÍTÓ LÁNCOT vásárolni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754453457 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott, Többrétegű bevonat |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női, Gyermek |
| Kategória: | Nyakláncok |
| Motívum: | Szív |
| Lánc hossza: | 40-45 cm |
| Kő színe: | Rózsaszín, Átlátszó |
| Stílus: | Romantikus |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤3 g |
| Szívecske méretei: | 12 mm x 11 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
