7176 Stříbrné náušnice VALENTINA Ag 925; ≤2,7 g.
Kód: 7176-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE VALENTINA
-
Visací náušnice VALENTINA s čirými zirkony.
-
Délka 3,4 cm, šířka 1,3 cm.
- Povrchová úprava: rhodium.
-
Náušnice jsou vyrobené ze stříbra 925/1000 a jsou označené puncem ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Klasszikus női ezüst fülbevalók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754453511 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Fülbevalók |
| Fülbevaló típusa: | Lógós |
| Kapocs típus: | Bedugós |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤2,7 g |
| Teljes hossz: | 3,4 cm |
| Szélesség: | 1,3 cm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| relatedProductsAsVariants:barva: | C5AF72 |
| currentVariant:barva: | E4E9ED |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
