7282 Stříbrný tenisový 17cm/5mm náramek Ag 925; ≤14,3 g.
Kód: 7282-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ TENISOVÝ 17cm/5mm NÁRAMEK
-
Náramek je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000.
-
Zdobený je vsazenými čirými zirkony o průměru 5 mm.
-
Délka náramku je 17 cm.
- Zapínání, které se samovolně neotevírá!
-
Náramek je pokovený rhodiem.
-
Šperk, který podtrhne váš osobní vkus.
-
Náramek je označený puncem ryzosti 925, odpovědnostní značkou MOL i státní puncovní značkou.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754453681 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női, Férfi |
| Kategória: | Karkötők |
| Karkötő hossza: | 17 cm |
| Kő színe: | Átlátszó |
| Stílus: | Elegáns |
| Karkötő típusa: | Tenisový |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤14,3 g |
| Hossz: | 17 cm |
| Karkötő szélessége: | 5 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| currentVariant:delka: | 17 |
| relatedProductsAsVariants:delka: | 18,19 |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
