7311 Stříbrné 16mm KROUŽKY GOLD Ag 925; ≤0,6 g.
Kód: 7311-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÉ 16mm KROUŽKY GOLD
-
Stříbrné náušnice KROUŽKY o průměru 16mm.
-
Pozlacené 14K zlatem.
- Kroužkové zapínání.
-
Náušnice jsou vyrobené ze stříbra 925/1000 a jsou označené puncem ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karika fülbevalók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754453711 |
| Szín: | Arany |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Aranyozott |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Gyermek, Férfi |
| Kategória: | Fülbevalók |
| Fülbevaló típusa: | Karika |
| Kapocs típus: | Karika |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤0,6 g |
| Átmérő: | 16 mm |
| Szélesség: | 1,2 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| relatedProductsAsVariants:velikost: | 10,12,14 |
| currentVariant:velikost: | 16 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
