7725 TENGERI CSILLAG ezüst ékszer szett Ag 925; ≤6,8 g.
Kód: 7725/6 7725/7 7725/8 7725/9 Változat kiválasztása-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
EZÜST ÉKSZER KÉSZLET
-
Fülbevaló, gyűrű és medál. Lánc nélkül.
-
Prémium minőség.
-
Beágyazott átlátszó cirkóniák.
-
Felületkezelés: ródium.
-
Az ékszerek 925/1000 ezüstből készültek, fémjelzéssel ellátva.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst ékszer szettek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754454783 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női, Gyermek |
| Kategória: | Ékszer szettek |
| ? Személyre szabás: | Igen |
| Fülbevaló típusa: | Bedugós |
| Kapocs típus: | Bedugós |
| Kövek száma: | Több kő |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Fülbevalók tömege: | 2,3 g. |
| Gyűrű tömege: | 2,8 g. |
| Medál tömege: | 1,7 g. |
| Fülbevaló méretei: | 17 mm x 10 mm |
| Medál átmérője: | 13,7 mm |
| Gyűrűdísz átmérője: | 11 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
