7783 Zvýhodněná sada pro MILOVNICE PŘÍRODY Ag 925
Kód: 7783-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Termék részletes leírása
Zvýhodněná sada šperků pro milovnice přírody
-
Sada šperků s motivem hor pro všechny milovnice přírody.
-
Balíček je cenově zvýhodněn oproti zakoupení šperků samostatně.
-
Na zvýhodněné sady nelze uplatnit žádný slevový kód vzhledem k tomu, že jsou již cenově zvýhodněné.
Obsah sady:
1. 2210 PROVÁZKOVÝ NÁRAMEK SILVER MOUNTAIN
-
Máte rádi výšlapy, milujete přírodu a hory obzvlášť? Pak je tento náramek přímo pro Vás!
-
Jelikož má nastavitelnou velikost, tak jej můžete i komukoli darovat a nešlápnete vedle.
-
Nylonový tenký černý provázek lze nastavit dle potřeby až do 22 cm.
-
Přívěsek je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000.
-
Na druhé straně přívěsku je punc ryzosti.
2. 2256 STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE SILVER MOUNTAIN
-
Stříbrné puzetové náušnice s motivem hor.
-
Náušnice jsou vyrobené ze stříbra 925/1000 a označené puncem ryzosti.
3. 5590 STŘÍBRNÝ NÁHRDELNÍK MOUNTAIN
-
Máte rádi výšlapy, milujete přírodu a hory obzvlášť? Pak je tento náhrdelník přímo pro Vás!
-
Rhodiovaný stříbrný náhrdelník MOUNTAIN s řetízkem o délce 45 cm
-
Náhrdelník je vyrobený ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.
-
Průměr přívěsku je téměř 1,5 cm.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kedvezményes ékszer szettek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Célcsoport: | Női, Férfi |
| Kategória: | Fülbevalók, Nyakláncok, Karkötők |
| Kapocs típus: | Bedugós |
| Lánc hossza: | 45 cm |
| Stílus: | Minimalista |
| Karkötő hossza: | až 22 cm |
| Karkötő tömege: | ≤0,70 g |
| Karkötő medáljának mérete: | 11 mm x 11 mm |
| Karkötő anyaga: | nylon + stříbro |
| Karkötő felületkezelése: | oxidováno + e-pokrytí |
| Nyakék medáljának átmérője: | 14,8 mm |
| Nyakék tömege: | ≤2,4 g |
| Lánc szélessége: | 1 mm |
| Lánc felületkezelése: | ródiumozott |
| Fülbevaló méretei: | 11 mm x 6 mm |
| Fülbevalók felületkezelése: | ezüstözött + e-bevonatolás |
| Fülbevalók tömege: | ≤0,7 g |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
