7854 Zvýhodněná sada HAD Ag 925
Kód: 7854-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Termék részletes leírása
Zvýhodněná sada HAD
-
Sada šperků s motivem hada.
-
Balíček je cenově zvýhodněn oproti zakoupení šperků samostatně.
Obsah sady:
1. 7749 STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE HAD
-
Designově velmi povedené náušnice HAD.
-
Zelené vsazené zirkony místo očí.
-
Kroužky o průměru 1,3 cm.
-
Celková délka: 3,5 cm.
-
Povrchová úprava: platina.
-
Náušnice jsou vyrobené ze stříbra a jsou označené puncem ryzosti.
2. 4454 STŘÍBRNÝ NÁHRDELNÍK HAD
-
925 stříbro + čiré a zelené zirkony + platina.
-
Originální design, kvalitní materiál.
-
Délka řetízku je nastavitelná od 41 cm do 45 cm.
-
Náhrdelník je vyrobený ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.
3. 5481 STŘÍBRNÝ PRSTEN HAD
-
Hadí design, nastavitelná velikost, ideálně vel. 7 - vel. 8 (EU: 55 - 57)
-
Prstýnek jde mírně zvětšit i zmenšit.
-
Platinová povrchová úprava, oxidované stříbro.
-
Prstýnek je vyrobený ze stříbra a označený puncem ryzosti 925.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kedvezményes ékszer szettek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 0000000002508 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Platina |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Fülbevalók, Nyakláncok, Gyűrűk |
| Motívum: | Állatos |
| Fülbevaló típusa: | Karika, Lógós |
| Kapocs típus: | Csuklós kapocs |
| Stílus: | Elegáns |
| Gyűrű tömege: | ≤1,8 g. |
| Nyakék tömege: | ≤2,4 g |
| Medál méretei: | 26 mm x 9,3 mm |
| Fülbevalók tömege: | ≤3,3 g. |
| Karika átmérője: | 1,3 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
