9579 Stříbrný 18cm náramek SINGAPUR GOLD Ag 925; ≤1,8 g.
Kód: 9579-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK SINGAPUR GOLD
-
Délka 18 cm, šířka 3 mm.
-
Zatočený vzhled.
-
Náramek je vyrobený ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.
-
Pozlacený 24K zlatem.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 0000000002082 |
| Szín: | Arany |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Aranyozott |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Gyermek |
| Kategória: | Karkötők |
| Stílus: | Minimalista |
| Karkötő típusa: | Řetízkový |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,8 g |
| Hossz: | 18 cm |
| Szélesség: | 3 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| currentVariant:delka: | 18 |
| relatedProductsAsVariants:delka: | 19 |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
