0013 Stříbrný řetízek na nohu Ag 925; ≤0,5 g.
Kód: 0013-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK NA NOHU
-
Patří mezi nejoblíbenější!
-
Nastavitelná délka od 21 cm do 25 cm.
-
Jednoduchý neotřelý design jemně podtrhne krásu nohy a zvýrazní opálenou pokožku.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst bokaláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754450513 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ezüstözött |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Bokaláncok |
| Gyűrű típusa: | Lábra |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤0,5 g |
| Állítható hosszúságú: | 21 cm nebo 25 cm |
| Lánc szélessége: | 1,2 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
