5288 Stříbrný řetízek na nohu MARRY ROSE Ag 925; ≤1,2 g.
Kód: 5288-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK NA NOHU MARRY ROSE
-
Růžově pozlacený řetízek na nohu je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000.
-
Nastavitelná délka řetízku je od 23 do 26 cm.
-
Punc ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst bokaláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754452010 |
| Szín: | Rose gold |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Aranyozott - ROSE |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Bokaláncok |
| Gyűrű típusa: | Lábra |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,2 g |
| Hossz: | 23-26 cm |
| Golyó átmérője: | 2,5 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| relatedProductsAsVariants:barva: | E4E9ED, C5AF72 |
| currentVariant:barva: | FAD4EA |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
