2254 Stříbrný choker řetízek 37 cm Ag 925; ≤1 g.
Kód: 2254-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ CHOKER ŘETÍZEK
-
Moc pěkný a třpytivý choker řetízek.
-
Délka 30 cm + prodloužení 7 cm. Celkem 37 cm.
-
Krátký řetízek, který se nosí těsně u krku.
-
Vyrobený je ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst choker nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754459812 |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Gyermek |
| Kategória: | Choker |
| Lánc hossza: | 37 cm |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1 g |
| Felületkezelés: | ezüstözött + e-bevonatolás |
| Szélesség: | 1 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
