4599 CHOKER ROSE kuličkový stříbrný řetízek Ag 925; ≤1,8 g.
Kód: 4599-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ ROSE CHOKER ŘETÍZEK S KULIČKAMI
-
Chokers řetízky jsou krátké a nosí se těsně kolem krku.
-
Tyto krátké řetízky jsou vhodné také jako dětské.
-
Délka je 35 cm + 5 cm. Celkem 40 cm.
-
Tímto zajímavým doplňkem podtrhnete svůj sex-appeal, zvýšíte své sebevědomí a zaútočíte na mužskou představivost.
-
Řetízek je vyrobený ze stříbra 925/1000 a značený puncem ryzosti.
-
Růžově pozlacený.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst choker nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754457635 |
| Szín: | Rose gold |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Aranyozott - ROSE |
| Berakás: | Nincs |
| Célcsoport: | Női, Gyermek |
| Kategória: | Choker |
| Lánc hossza: | 35-40 cm |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,8 g |
| Lánc szélessége: | 1 mm |
| Golyó átmérője: | 2 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| currentVariant:barva: | FAD4EA |
| relatedProductsAsVariants:barva: | E4E9ED,C5AF72 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
