3275 Stříbrný přívěsek ZLATÉ SRDÍČKO Ag 925; ≤1 g.
Kód: 3275-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK ZLATÉ SRDÍČKO
-
Přívěsek SRDCE je vyrobený ze stříbra 925/1000 a je označený puncem ryzosti.
-
Pozlacené srdíčko se vsazenými čirými zirkony.
-
Průměr očka pro řetízek je 3,5 mm.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst medálok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754459376 |
| Szín: | Arany |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Aranyozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Medálok |
| Motívum: | Szív |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1 g |
| Méretek szemecskével együtt: | 15 mm x 9 mm |
| Szemecske átmérője: | 3,5 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| currentVariant:barva: | C5AF72 |
| relatedProductsAsVariants:barva: | FF69B4,0000FF,E4E9ED,FAD4EA,00FFFF,FF0000 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
