5134 Ezüst karkötő golyókkal OPÁL Ag 925; ≤1,3 g.
Kód: 5134-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
EZÜST KARKÖTŐ FEHÉR OPÁLLAL
-
Állítható hossz 15,5 cm - 18,5 cm - 21,5 cm.
-
A karkötőt apró gyöngyök díszítik.
-
925/1000 sterling ezüstből készült, fémjelzéssel ellátva.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754451790 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Platina |
| Berakás: | Szintetikus opál |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Karkötők |
| Stílus: | Minimalista |
| Karkötő típusa: | Řetízkový |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Súly: | ≤1,3 g |
| Állítható hosszúságú: | 15,5 až 21,5 cm |
| Medál mérete: | 6 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
| ? upsell: | PŘIPRAVENO K PŘEDÁNÍ:,6100,6107,6108**PRO VELKÝ DOJEM:3811,6086,9846**PRO ZACHOVANÝ LESK:6606,6103,6102 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
