4858 Ezüst szett HÓFEHÉR OPÁL Ag 925; ≤4,5 g.
Kód: 4858/5 4858/6 4858/7 4858/8 4858/9 4858/10 Változat kiválasztása-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
EZÜST SZETT HÓFEHÉR OPÁLLAL
-
A szett fülbevalót, gyűrűt és medált tartalmaz. Tökéletes ajándék nőknek!
-
Csodálatos hófehér opálok.
-
Felületkezelés: ródium.
-
Az ékszerek 925/1000 ezüstből készültek, fémjelzéssel ellátva.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst ékszer szettek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754457926 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Szintetikus opál |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Ékszer szettek |
| Fülbevaló típusa: | Lógós |
| Kapocs típus: | Francia kapcsos |
| Kő színe: | Fehér |
| Kövek száma: | Szoliter |
| Stílus: | Minimalista |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Fülbevalók tömege: | 2 g. |
| Gyűrű tömege: | 2 g. |
| Medál tömege: | 0,5 g. |
| Fülbevaló mérete: | 16 mm x 6 mm |
| Medál mérete: | 13 mm x 6 mm |
| Opál átmérője: | 6 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
