4859 Ezüst ékszerszett Ag 925; ≤5,2 g.
Kód: 4859/5 4859/6 4859/7 4859/8 4859/9 Változat kiválasztása-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
EZÜST SZETT
-
Ékszer szett fülbevalóból, gyűrűből és medálból áll. Lánc nélkül.
-
Csillogó átlátszó cirkónia kövek.
-
Ródiumozott - a nagyobb ellenállás, a magasabb fény és a hosszabb élettartam érdekében.
- Az ékszerek 925/1000 ezüstből készültek, fémjelzéssel ellátva.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst ékszer szettek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754457930 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ) |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Ékszer szettek |
| Fülbevaló típusa: | Bedugós |
| Kapocs típus: | Bedugós |
| Kövek száma: | Több kő |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Fülbevalók tömege: | 1,9 g. |
| Gyűrű tömege: | 2,2 g. |
| Medál tömege: | 1,1 g. |
| Fülbevaló átmérője: | 8 mm |
| Medál átmérője: | 8 mm |
| Gyűrűdísz átmérője: | 9 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
