4867 Ezüst szett HÓFEHÉR OPÁL Ag 925; ≤7,5 g.
Kód: 4867/4 4867/5 4867/6 4867/7 4867/8 4867/9 4867/10 4867/11 4867/12 Változat kiválasztása-
Ajándékdoboz
INGYEN -
Csere
30 napon belül -
INGYENES szállítás
29 990 HUF felett
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
EZÜST SZETT HÓFEHÉR OPÁLLAL
-
A szett fülbevalót, gyűrűt és medált tartalmaz. Tökéletes ajándék nőknek!
-
Gyönyörű hófehér opálok és átlátszó cirkónia kövek.
-
Ródiumozott - a nagyobb ellenállás, a magasabb csillogás és a hosszabb élettartam érdekében.
-
Az ékszerek 925/1000 ezüstből készültek, fémjelzéssel ellátva.
-
Lánc nélkül.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Női ezüst ékszer szettek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 568754457951 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | 925-ös ezüst |
| ? Felületkezelés: | Ródiumozott |
| Berakás: | Cirkon (CZ), Szintetikus opál |
| Célcsoport: | Női |
| Kategória: | Ékszer szettek |
| Fülbevaló típusa: | Lógós |
| Kapocs típus: | Francia kapcsos |
| Kő színe: | Fehér |
| Kövek száma: | Több kő |
| Stílus: | Elegáns |
| Finomság: | Ag 925/1000 |
| Fülbevalók tömege: | 3,2 g. |
| Gyűrű tömege: | 3 g. |
| Medál tömege: | 1,3 g. |
| Fülbevaló mérete: | 18 mm x 9 mm |
| Medál mérete: | 18 mm x 9 mm |
| Gyűrűdísz: | 10 mm x 11 mm |
| Gyártó/Importőr: | OLIVIE |
| Ajándékdoboz: | INGYENES |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
